Ania Reszetarska: Mimo stresu wiem, że z pomocą kursów i konsultacji z nauczycielami zdam maturę na wysokim poziomie

Rozpoczęłam naukę w Szkole w Chmurze w listopadzie 2022 roku, kiedy z mojej starej szkoły zabrała mnie karetka pogotowia. Po incydencie, jaki się wydarzył, zaczęłam panicznie bać się chodzenia do szkoły. Przechodząc do Chmury, miałam dużo wątpliwości, ale wierzyłam, że będzie lepiej i nie myliłam się. Z czasem zaczęłam odzyskiwać siły, polubiłam naukę, bardzo mi się spodobało zdawanie egzaminów ustnych, których wcześniej się obawiałam. Super mi się rozmawiało i dyskutowało z nauczycielami, którzy jak tylko mogli wspierają uczniów i robią wszystko, żeby egzamin przebiegał w jak najlepszej atmosferze. Idę teraz do klasy maturalnej i mimo iż jakiś niepokój i stres jest, to wiem, że z pomocą kursów w Chmurze i konsultacji z nauczycielami zdam ją na wysokim poziomie i dostanę się na wymarzone studia.

Poza tym biegam, trenuję crossfit oraz chodzę na siłownię, pracuję jako pomoc trenera w klubie gimnastyki artystycznej, dużo czytam, dbam o swoje zdrowie psychiczne. Zajęłam 4 miejsce w zawodach biegowych w swojej kategorii wiekowej i już przygotowuję się do kolejnych oraz mam w planach zrobić kursy ze stretchingu, żeby w przyszłości móc swoją pracę łączyć ze sportem, czyli czymś, co kocham. Dodatkowo nauczyłam się szydełkować, uwielbiam to robić i obdarowywać innych. Piekę też torty artystyczne.