Ania: Zostałam Mistrzynią Polski seniorek w gimnastyce sportowej kobiet 2023

Ania trzeci rok uczy się w edukacji domowej, a drugi rok w Szkole w Chmurze. Jej rodzice opowiedzieli nam o tym, jak wspierają córkę: „Ania teraz zdobywa umiejętności, dzięki którym będzie jej w przyszłości łatwiej. Jest tak utytułowaną zawodniczką, że już zgłaszają się do niej chętni, by poprowadziła zajęcia, czy pokazała się na jakimś wydarzeniu. Na naukę z podręczników ma całe życie. Słyszymy zarzuty, że w edukacji domowej Ania nie będzie miała przyjaciół i będzie odludkiem, co jest nieprawdą, bo ma swoje grono przyjaciół na treningu. Dzięki temu, że nie chodzi do szkoły stacjonarnej, ma czas żeby iść z nimi do kina, restauracji, czy powłóczyć się po mieście. Z zawodami sportowymi związane są też plany Ani na 2023 rok. W kwietniu chce wystąpić na Mistrzostwach Europy, a we wrześniu na Mistrzostwach Świata w gimnastyce sportowej. Dostała także akredytację do ligi francuskiej, jednej z najlepszych na świecie, z gwarancją minimum jednego występu w sezonie. Jej marzenie to występ na Olimpiadzie we Francji w przyszłym roku. Na studia chciałaby iść już jako olimpijka”.