Anna Lidia Kuźnik: Mogę rozwijać swoją miłość do judo oraz zadbać o swoje zdrowie psychiczne

W Chmurze czuję wolność. Satysfakcję z tego, że mogę teraz decydować o tym, kiedy będę się uczyć, rozwijać, ile czasu będę na to poświęcała. Jestem bardzo szczęśliwa. Dzięki SwCh mogę rozwijać swoją miłość do judo oraz zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Mam wiele medali z zawodów judo ogólnopolskich, jak i międzynarodowych (w Czechach, na Słowacji, Słowenii). Uprawiam judo w klubie “Kejza Team Rybnik”. Reprezentuję klub w zawodach.

Edukacja również jest dla mnie ważna, a dzięki takiej możliwości nauki mogę chłonąć wiedzę w inny, niesamowity sposób. Cenię też to, że lekcje będę wykonywała sama, w moim pokoju (jestem introwertyczką). Interesuję się astronomią, chemią, geografią oraz hydrologią. Nie wiem jeszcze, kim zostanę w przyszłości, ale mam pewność, że dzięki SwCh uda mi się znaleźć to, co naprawdę kocham. Uwielbiam robić kolorowe i kaligraficzne notatki. W szkole systemowej nie miałam na to czasu. Kocham analizować teksty z podręczników zgłębiać różne tematy bez ograniczeń oraz oglądać przeróżne edukacyjne filmy (przykładowo te z National Geographic). Lubię robić też projekty naukowe. Uczę się również poprzez podróże w różne miejsca. Wierzę że ED daje nam dużo nowych możliwości na naukę i postaram się je jak najbardziej wykorzystać.