Dagmara: Mam więcej czasu na moje pasje, wzmacnianie więzi z rodziną i znajomymi

Dzięki Szkole w Chmurze moje samopoczucie zmieniło się na lepsze. Brak planu lekcji pozwolił mi na dopasowywanie nauki do mojego samopoczucia, nie muszę się zmuszać, żeby iść do szkoły stacjonarnej i tylko przesiedzieć na męczących, nudnych lekcjach. Skupiłam się na moim zdrowiu psychicznym i nie zrzucam go już na ostatni plan przez natłok sprawdzianów. Mam więcej czasu na moje pasje, wzmacnianie więzi z rodziną i znajomymi i moje ukochane długie poranki bez pośpiechu. Szkoła w Chmurze umożliwiła mi skupienie się na przedmiotach ważnych i przydatnych. Wydarzenia na platformie bardzo umilają czas spędzony przed komputerem i dają możliwość pogłębiania wiedzy. Jesienią i zimą, kiedy koledzy ze szkoły systemowej siedzą w budynku, ja cieszę się słońcem i spaceruję. Brak codziennego kontaktu z rówieśnikami nie jest problemem, ponieważ uzyskany czas mogę spożytkować na zajęcia dodatkowe wraz z moimi znajomymi.

Trenuję taniec towarzyski i reprezentuję klub tańca „Styl”, rozwijam swoje pasje lingwistyczne, uczę się języków:  hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego i angielskiego. Mam czas na uprawianie sportu: jogi, fitnessu, siłowni i biegania. Uczę się malować. W zdobywaniu wiedzy bardzo pomagają mi konsultacje z nauczycielami, na których otrzymuję pomoc. Filmiki i artykuły zawarte w kartach pracy urozmaicają naukę a z nich dowiaduję się naprawdę ciekawych rzeczy, które w szkole stacjonarnej w ogóle by mnie nie zainteresowały, np. przez monotonny sposób prowadzenia lekcji. Dzięki Szkole w Chmurze polubiłam fizykę. Nie muszę wykuwać wzorów tylko po to, by je później zapomnieć lecz mogę się uczyć o fizyce jako nauce, która pozwala zrozumieć nasze otoczenie.