Moje życie po przejściu do Szkoły w Chmurze zmieniło się na lepsze. Mam dużo więcej czasu, którego wcześniej brakowało. Dowiedziałam się o sobie tego, że wszystko jest możliwe, gdy się tego naprawdę chce. Czuje się bardzo dobrze. W wolnym czasie staram się rozwijać swoje zainteresowania i robić rzeczy, które sprawiają mi przyjemność. Kocham tę szkołę za możliwości. Mogę uczyć się wszędzie i kiedy tylko chcę. Codziennie rano staram się skupić na sobie. Robię trening, umilam sobie czas. Później przychodzi czas na naukę. Spędzam przy niej około 2-3h dziennie. Spotykam się z przyjaciółmi, chodzę na siłownię, spacery z psem i spędzam czas z rodziną. Wieczorem powtarzam materiał, który przerobiłam w danym dniu. Chodzę także na siatkówkę, robię paznokcie (jest to moja pasja i ciągle poszerzam swoje umiejętności). W najbliższej przyszłości chciałabym zrobić kursy na stylistkę paznokci. Staram się być aktywna społecznie. Wokół siebie mam też cudowne osoby, którym poświęcam dużo czasu i uwagi.

Mój stosunek do nauczycieli zmienił się bardzo.  Zaskoczyło mnie podejście nauczycieli podczas egzaminów w Chmurze (oczywiście pozytywnie). Ważne jest teraz dla mnie zdanie kolejnego roku i cieszenie się wolnym czasem (wykorzystując go na swoje pasje i zainteresowania, samorozwój).Mają świetne podejście do nauki i stosunek do uczniów. W szkołach stacjonarnych raczej jest to niespotykane (może są wyjątki).