Fabian Szewczyk: Moim marzeniem jest praca w NASA

Historie z Chmury

Gdy dostałem informację, że zostałem przyjęty do Szkoły w Chmurze, myślałem, że wybuchnę ze szczęścia. Czuję się spokojny, wszystkie stresy jakie mi towarzyszyły, zniknęły. Teraz wiem, że to była dobra decyzja. Mogę pogodzić szkołę i swoje pasje. Nie tracę czasu na siedzenie w szkole i omawianie materiału, który już opanowałem.
Aktywnie uczę się języków obcych, gram w gry i interesuję się AI (sztuczną inteligencją). W najbliższym czasie planuję rozpocząć przygodę z golfem. W przyszłości chcę zostać programistą. Moją pasją są psy rasy husky.
Chodząc do szkoły czułem się zaniedbywany i niedoceniany przez nauczycieli. Poziom mojej wiedzy, choćby z matematyki, jest o wiele wyższy niż materiał przerabiany w szkole. Swoich zainteresowań nie mogłem rozwijać w szkole. Sam w domu rozwiązywałem zadania lub uczyłem się rzeczy, które wykraczały poza podstawę programową. Jestem samoukiem i najlepiej mi się uczy przy komputerze.

W tradycyjnej szkole nie miałem możliwości wykazać się swoją wiedzą. Zdobyłem parę dyplomów i medali w turniejach piłki nożnej.

Moim marzeniem jest praca w NASA.

Chciałbym też stworzyć rzecz lub program, który w przyszłości będzie w jakiś sposób pomagał ludziom.

Chciałbym również założyć hodowle psów husky.