Jakub Karpowicz: Szkoła w Chmurze nie tylko uczy mnie podstawy programowej, lecz także samodyscypliny.

Jestem twórcą muzyki elektronicznej znany jako „Atmorestive”. Moją pasją jest łączenie ze sobą elementów dźwiękowych oraz eksperymentowaniem z brzmieniami. Jestem również Dj-em i przeważnie gram sety w stylu Hard Techno i House oraz pianistą.

Wydałem już trzy mini albumy oraz dwa single w gatunkach: IDM, Ambient, Dance, House, Modern Breakcore, Techno, Breakbeat, Ambient. Udało mi się także uczestniczyć w roli dźwiękowca i producenta muzycznego spektaklu „Kotłownia” w V LO w Szczecinie oraz na „Wielkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych w II LO w Szczecinie”.
Moja rodzina i przyjaciele są ze mnie bardzo dumni i trzymają za mnie kciuki, licząc na moje dalsze sukcesy. W przyszłości planuję  rozwijać  z rozwojem osobistej kariery jako indywidualny artysta, lecz pragnę także uczestniczyć w realizacji filmów bądź gier komputerowych. Liczę, że pewnego dnia będę twórcą ogromnie ważnych przedsięwzięć.

Szkoła w Chmurze daje mi możliwość realizacji mojej muzycznej pasji oraz oferuje elastyczny grafik nauki. Nie tylko uczy mnie podstawy programowej, lecz także samodyscypliny, samodzielnego przyswajania wiedzy i systematyczności. Dzięki Szkole w Chmurze można stać się dojrzałym i zorganizowanym człowiekiem, ponieważ w przypadku niepowodzeń, można winić tylko siebie.

W mojej opinii każdy musi mieć opanowane swoje własne metody przyswajania wiedzy, tak, aby były skuteczne dla danej osoby. Moim ulubionym sposobem jest tworzenie notatek, które przekładają informacje na bardzo prostą formę, lecz, w której nie omijam żadnych aspektów danego tematu. Za skuteczne w swojej nauce uważam także sprawianie, że czynnie wykorzystuje zdobytą wiedzę, ponieważ dzięki temu wiem, że nie zapomnę o konkretnych informacjach. W nauce korzystam z materiałów internetowych, robiąc dokładny przegląd dostępnych informacji oraz polecanych przez szkołę materiałów. Spoglądam także na wymagania opisane w podstawie programowej. Uważam swoje metody za najlepsze dla mnie i nic bym w nich nie zmienił. Od nauczyciela oczekuję zrozumienia i klarownego wytłumaczenia problemu w razie mojego niezrozumienia