Jakub Napierała: Tworzę markę odzieżową i rozwijam się

Historie z Chmury

Tworzę markę odzieżową. Coraz więcej osób angażuje się w jej rozwój. Nasz ostatni produkt, to  bluza (handmade), która sprzedaje się w ogromnym tempie. Jestem naprawdę bardzo szczęśliwy. To część mojego życia. Dzięki Szkole w Chmurze mogę rozwijać się w świecie mody.

Teraz mam wystarczająco dużo czasu dla siebie, rodziny, znajomych czy właśnie dla własnego rozwoju. Sam ustalam swój harmonogram nauki. Przejście do Chmury to zdecydowanie jedna z lepszych decyzji. Cieszę się, że jestem w tym miejscu. To na czym chcę się teraz skupić, to dążenie do realizacji kolejnych celów. Sukces i osiągnięcia to dość indywidualna sprawa. Ja  osiągnąłem sukces poprzez stworzenie marki odzieżowej, którą cały czas rozwijam i trafiam do coraz większej liczby odbiorców. Mogę to śmiało nazwać swoim osobistym sukcesem. Marzę o tym, aby zostać w świecie mody na jak najdłużej.

W Szkole w Chmurze w pierwszej kolejności tworzę sobie harmonogram na kolejne dni i wyznaczam czas, w którym się uczę. Staram się go trzymać, aby moja systematyczność przynosiła jak najlepsze efekty.

Z moją twórczością można zapoznać się na platformie TikTok @noticedsociety oraz na Instagramie @noticedsociety.