Julia Wawrzyniak: Moim celem na ten rok są mistrzostwa Polski w pływaniu

Moje życie po dołączeniu do Szkoły w Chmurze zmieniło się praktycznie o sto osiemdziesiąt stopni. Wreszcie mogłam poświęcić czas na sport. Od momentu dołączenia do Chmury mogę robić to, co kocham jak najlepiej potrafię. Wreszcie mogę zadbać o prawidłową regenerację, dietę oraz o swoje zdrowie psychiczne. Nie miałam żadnych obaw co do tej szkoły, wiedziałam, że to będzie zmiana tylko i wyłącznie na plus.

Zawsze byłam typem osoby która prowadzi nocny tryb życia, także teraz wieczory poświęcam na naukę. Niestety w szkole tradycyjnej było to znacznie trudniejsze. Wstawanie rano (trening na godzinę 6 rano), chodzenie zaspaną do szkoły, nie dawało to żadnych rezultatów, musiałam wszystko nadrabiać.

Mój dzień opiera się głównie na treningach, trenuję pływanie, ale też zaczynam triathlon. Jeżdżę na wiele zawodów i w końcu sport daje mi taką radochę, jak na samym początku mojej przygody. Moim celem na ten rok są mistrzostwa Polski w pływaniu, które odbędą się w grudniu tego roku. Po mistrzostwach Polski pełną parą Rozpocznę przygotowania do nowego sezonu triathlonowego. I w planach mam wiele ciekawych zawodów związanych właśnie z tym niesamowitym sportem. W przyszłości mam nadzieję, że zostanę cenionym sportowcem. Marzenia są wielkie, ale wierzę w to, że jeżeli czegoś bardzo chcemy to, jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko.