Klara Stasiowska: Moim marzeniem jest fotografowanie różnych wydarzeń takich jak np. komunie

Moim marzeniem jest fotografowanie różnych wydarzeń takich jak np. komunie. Chciałabym, aby ujrzały one światło dzienne. Marzę o tym, aby  sfotografować jakieś większe wydarzenie i aby zdjęcia zostały umieszczone na jakiejś stronie internetowej. Po przejściu do Szkoły w Chmurze poczułam się bardzo szczęśliwa, ponieważ to ja sama pracuję na swoje osiągnięcia. Mam więcej czasu na rozwijanie swoich pasji, co jest dla mnie bardzo ważne. Bardzo lubię malować i fotografować. Sprawia mi to dużą przyjemność, a moje obrazy i fotografie są doceniane przez członków mojej rodziny.

Moim największym sukcesem było zajęcie szóstego miejsca w Ogólnopolskim Finale Konkursu Odyseja Umysłu. Dostałam również wyróżnienie za zrobiony przeze mnie plakat Liczba Pi w roli głównej. Miałam również dobry wynik w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego English Ace. Brałam udział w wielu konkursach recytatorskich oraz raz byłam prowadzącą szkolnego konkursu recytatorskiego wraz z moją koleżanką i kolegą. Występowałam również w kilku przedstawieniach. Jednym z najważniejszych był spektakl w pleciudze dzięki, któremu z całą grupą teatralną znaleźliśmy się w gazecie! Działałam również w samorządzie szkolnym: organizowaliśmy wiele szkolnych wydarzeń jak np. dyskoteki, pomoc dla domu seniora, schroniskom dla zwierząt itp.

W najbliższych latach chciałabym dalej osiągać swoje cele oraz pomagać innym ludziom i brać udział w różnych inicjatywach jak np. wolontariat.