Klaudia Ogórek: Dostałam się na wszystkie uczelnie medyczne w Warszawie

Jestem absolwentką Szkoły w Chmurze i dostałam się na wszystkie uczelnie medyczne w Warszawie.Wybrałam Chmurę, żeby zrealizować jasno postawiony sobie cel: dostać się na medycynę. Gdy byłam uczennicą prestiżowego warszawskiego liceum nie mogłam całkowicie skupić się na nauce z przedmiotów, na których mi zależało. Sama najlepiej planuję swoją naukę i w trybie edukacji domowej poczułam się jak ryba w wodzie! Odnalazłam w sobie ogrom dyscypliny do wielogodzinnej nauki i ciężkiej pracy, a moim paliwem było piękne marzenie o byciu kardiochirurgiem. Dzięki Chmurze zrobiłam postępy w nauce chemii, która wcześniej stanowiła dla mnie nie lada wyzwanie. Oprócz ogromu przerobionych zbiorów i kursu online, bardzo pomogły mi Chmurowe konsultacje z biologii z naszym nauczycielem Karolem Bielskim.

Na Chmurowej maturze panowała atmosfera spotkania z przyjaciółmi, to było doświadczenie ciekawych rozmów, uśmiechniętej kadry. To wszystko pozwoliło opanować mi stres, a nawet poczuć się komfortowo z myślą, że zrobiłam wszystko, aby przygotować się na tę chwilę.

Uzyskałam świetne wyniki z rozszerzeń: 90% z biologii, 88% z chemii i po 100% z matur ustnych.

Oprócz nauki, odkryłam nową pasję – jogę, która wniosła do mojego życia równowagę i spokój. Poznałam wspaniałych ludzi i zyskałam więcej przestrzeni i czasu dla rodziny (nawet piesek odczuł te zmiany). Co więcej, mogłam sobie pozwolić na podróże w trakcie roku szkolnego.