Kuba Urniarz: Rozwijam swoje pasje i zamiłowania

Historie z Chmury

Przejście do Chmury stało się nowym etapem mojego życia. Postanowiłem zmienić szkołę ze względu na swojego wychowawcę. Mimo mojego zaangażowania w życie szkoły i moich starań, byłem wyśmiewany. Nieważne co bym zrobił, miałem nie zdać do kolejnej klasy – tak wprost powiedziała mi wychowawczyni. W styczniu tego roku przeniosłem się do Chmury. Dzięki temu, że jestem w tej szkole, mam czas dla siebie. Dawno nie miałem tak dobrych wyników z egzaminów! To dlatego, że w Chmurze nikt na mnie nie krzyczy, a egzaminatorzy zachęcają mnie do rozmowy. Nikt mnie nie popędza. To mnie uspokoiło i dzisiaj jestem inną osobą. Lepszą wersją siebie. Dzięki tej szkole rozwijam swoje pasje i zamiłowania. Stworzyłem adaptację musicalu „Mamma Mia!” razem z grupą moich przyjaciół. Zagraliśmy ten spektakl 4 razy. Sprawdziłem się jako: producent i reżyser amator oraz jako lider, co mi się udało. Miałem na to czas, który wykorzystałem na rozwijanie swoich pasji. Dziękuję Ci Chmurko, że jesteś❤️
Na co dzień pracuję, a zarobione pieniądze pomagają mi rozwijać moje zainteresowania. Tym razem, za własną wypłatę, chce nagrać teledysk z kolejną piosenkę. Mogę, bo mam na to czas. To dzięki temu, w jakiej szkole jestem. To Chmura daje mi możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań.

Gdy chodziłem do publicznego liceum, nie przychodziło mi do głowy podejście do matury. To się zmieniło, gdy zacząłem sam się uczyć i wykorzystywać do tego: internet, książki, podręczniki, rozmowy i wspólną naukę z moimi znajomymi, a także karty pracy na platformie. Po swoim pierwszym egzaminie w Chmurze zauważyłem, że tutaj nauczyciele są inni. Dążą do rozmowy z uczniem. Są zaciekawieni tym, co mówimy. Nauczyciele są zawsze w szczytowej formie, z uśmiechem na twarzy, wprowadzają miłą i pogodną atmosferę i zawsze służą pomocą. Po pierwszych doświadczeniach z egzaminami w tej szkole, powiedziałem, że spróbuję swoich sił i przystąpię do matury. Ta szkoła zmienia całe myślenie i pogląd o edukacji. Jest to szkoła spełnionych marzeń i chęci do nauki.

Chcę iść w stronę muzyki i teatru. Chmura mi na to pozwala, bo dzięki niej mam wolny czas, który wykorzystuję na to, co kocham.

YouTube: https://www.youtube.com/@kubaurniarz
Instagram: https://www.instagram.com/kubaurniarz/