Lena Wojda: Już w wieku 7 lat zostałam wicemistrzynią świata

Istotna jest dla mnie nauka i zdobywana wiedza, a dzięki szkole w Chmurze mam okazję skupić się na istotnych przedmiotach, zadbać o zdrowie i dobry sen. W szkole tradycyjnej jest to cięższe, gdyż jest wiele zadań domowych, które pochłaniają wiele czasu.

Przeszłam na edukację domową, ponieważ dużo podróżuję. Jestem sportowcem, który ciągle jest w rozjazdach (zawody oraz zgrupowania), a nauka w tradycyjnej szkole była dla mnie ogromnym utrudnieniem. Dzięki Szkole w Chmurze mam szansę na dobre wykształcenie i nie będę musiała rezygnować ze sportu.

Bardzo lubię się uczyć, fascynuje mnie, że mogę zdobywać wiedzę i stawać się bardziej świadomym człowiekiem. Uczę się czytając książki, podręczniki i oglądam materiały objaśniające tematy na YouTube. Nigdy nie lubiłam uczyć się z nauczycielem, ponieważ wiedza najlepiej przychodzi mi, gdy sama zgłębię temat.

Trenuję karate Shotokan od 5 roku życia i mam wiele osiągnięć w tym sporcie. Już w wieku 7 lat zostałam wicemistrzynią świata, później ten sam tytuł zdobyłam w wieku 10 lat. W wieku 15 lat zdobyłam 3 miejsce na Mistrzostwach Polski, a ten tytuł obroniłam również w wieku 16 lat. Mam wiele medali- złotych, srebrnych i brązowych z zawodów międzynarodowych. Jestem w kadrze wojewódzkiej oraz szerokiej kadrze narodowej. Miałam okazję trenować u najlepszych trenerów z całego świata. Dzięki szkole w Chmurze będę miała czas jeszcze lepiej rozwijać się w tej dziedzinie sportu.