Maciej Turek: Od ponad roku pracuję w branży nieruchomości

Przejście do chmury dało mi możliwości spełniania i realizowania swoich pasji. Mam spokój wewnętrzny, wiedząc że otaczam się ludźmi, którzy szanują to, co robię i nie próbują mi tego uniemożliwić. Od ponad roku pracuję w branży nieruchomości, jestem agentem nieruchomości. Zawsze miałem smykałkę do biznesów. Łączyłem to przez długi czas z tradycyjną szkołą, w której nikt nie doceniał tego czym się zajmuję, tego że rozwijam się w branży, która mnie bardzo interesuje. Ze zmianą szkoły na Chmurę poszła w parze ze zmiana miejsca pracy. Aktualnie pracuję w super agencji, gdzie zajmuję się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości, pomagam ludziom wyceniać ich domy, mieszkania, działki, a następnie przeprowadzam ich przez proces sprzedaży od strony. Swoboda w dysponowaniu czasem pozwala mi łączyć bycie pracę z nauką. Zależy mi na skończeniu szkoły średniej, ponieważ chciałbym następnie studiować Prawo. Uważam, że nauka jest ważna, a to że mogę uczyć się w swoim rytmie, jeszcze bardziej mnie do tej nauki motywuje. Szkoła w Chmurze to wiele wyzwań. Wiem, że Szkoła w Chmurze nas przygotowuje na życiowe wyzwania.