Maria Dudek: Moim marzeniem jest studiować medycynę w Holandii

Czułam, że szkoła stacjonarna mnie przytłacza. Stres i zmęczenie  towarzyszyły mi cały czas, straciłam motywację do nauki i moich pasji. W Szkole w Chmurze zniknął stres przed nauką, wróciła moja motywacja do nauki i moich pasji, już nie mogę się doczekać roku szkolnego.

W wolnych chwilach gram na gitarze, uczę się języków, bawię się z moimi zwierzakami, trenuję na siłowni, ale także pole dance, jestem także harcerką i prowadzę własną drużynę. Kocham sport i jeżdżę na wrotkach, rolkach, konno, a także chodzę na zajęcia z samoobrony. Uwielbiam podróżować, dzięki Szkole w Chmurze mogę lecieć, gdzie tylko chcę, a jednocześnie się uczyć.

W tym roku brałam udział w Miss Województwa łódzkiego 2023, gdzie przeszłam do finału i zostałam Top 15. Moim marzeniem jest studiować medycynę w Holandii, dlatego uczę się niderlandzkiego. Chciałabym założyć zespół muzyczny z moim chłopakiem.