Maria Paprocka: To właśnie dzięki nauczycielom Szkoły w Chmurze zdobywam wiedzę w tak szybki i miły sposób

Jestem spokojniejsza. Jestem ciekawa nauki, uwielbiam się uczyć, szczególnie nauk ścisłych. Teraz wiem że w spokoju ducha będę mogła rozwijać swoje zainteresowania fizyczne, biologiczne oraz matematyczne. Bez pośpiechu, w swoim tempie. Wiem że ta decyzja pozwoli mi odkryć więcej tajemnic tych nauk i skuteczniej zdobywać wiedzę.

Jako osoba kochająca ciszę przy nauce, uznałam że świetnym pomysłem będzie udanie się do Biblioteki Narodowej w Warszawie. Pojechałam z mamą aby załatwić kartę biblioteczną, a widząc dorosłych ludzi poczułam się jak prawdziwa studentka! Korzystam z zasobów biblioteki jak i z internetu. Często również sięgam po wiedzę moich rodziców którzy bardzo mi pomagają w zrozumieniu niektórych tematów. Bardzo lubię, gdy nauczyciel budzi zaufanie, bo egzaminy zdaje się wtedy o wiele łatwiej i przyjemniej. To właśnie dzięki nauczycielom Szkoły w Chmurze zdobywam wiedzę w tak szybki i miły sposób.

Bardzo dużą część mojego życia poświęcam muzyce. Kocham rock, metal i punk. Gram na gitarze elektrycznej oraz fortepianie. Piszę również teksty, śpiewam. Marzę, aby kiedyś zostać reżyserem dźwięku. Często występuję na scenie, zarówno muzycznie, jak i aktorsko. Występuję bardzo często i nawet zdobywam nagrody. Biorę udział w różnych konkursach. Kocham tworzyć muzykę i planuję kiedyś wydać własne kawałki, które póki co leżą w szufladzie. Interesuje mnie home-recording i stale zbieram na kupno super sprzętu, aby móc to marzenie zrealizować. Szkoła w Chmurze daje mi nadzieje na to, że nie będę musiała siedzieć do godziny 16 nad książką z przedmiotu, który mnie nie ciekawi, ale nagrywać, śpiewać, tworzyć, występować i wydawać.