Melania Zborowska: Po raz pierwszy od zawsze ucieszył mnie wrzesień.

Żałuję, że nie przeniosłam się wcześniej! Szkoła w Chmurze to rozwiązanie mnóstwa trudności – zniknęła toksyczna klasa, utrudniający wychowawca i brak czasu na… życie! Uwielbiam robić rzeczy wtedy kiedy ja chce i kiedy sama je sobie zaplanuję. Godzę naukę z pasją. Wstaję samodzielnie, wolna i nieprzymuszona, o piątej rano, by zmieścić w moim planie dnia wszystkie jego fascynujące elementy. Na każdy dzień buduję osobny i szczegółowy grafik, w którym jest i nauka, i sport i praca. Zajęłam drugie miejsce w Wielkopolsce w Mistrzostwach Szachowych i jestem pełnym sukcesów twórcą internetowym.

Plany?Rozpoczęłam właśnie kurs rozwoju osobistego oraz planuję moje listopadowe urodziny. Chcę wrócić do jazdy konnej, bo wcześniej nie mogłam tego pogodzić z planem lekcji. Znowu gram na pianinie. Uwielbiam to!