Michał Drozd: Dzięki edukacji domowej jestem w stanie założyć sobie ambitne cele i dostać się na wymarzone studia

Historie z Chmury

Jestem Michał i od września tego roku jestem w Chmurze, uczę się w 4 klasie LO. Dzięki zmianie trybu edukacji zyskałem bardzo wiele, a przede wszystkim odpowiednią ilość czasu na naukę do matury, na której bardzo mi zależy. Podchodzę do matury z języka polskiego, angielskiego i biologii. Super wsparciem są dla mnie kursy maturalne online organizowane przez szkołę – przerabiamy na nich głównie arkusze maturalne z poprzednich lat. Zajęcia są o tyle wartościowe, że poza wiedzą zdobywamy umiejętność rozumienia i pracy z poszczególnymi typami zadań. Dzięki edukacji domowej jestem w stanie założyć sobie ambitne cele i dostać się na wymarzone studia, a jednocześnie móc odpowiednio wypocząć i nie zapomnieć o swoich pasjach (gram na basie, odkrywam nowe ćwiczenia fizyczne i pracuję dorywczo, udzielając lokalnie korepetycji z języka angielskiego).