Moi rodzice są ze mnie dumni

Po zmianie szkoły na Chmurę mój kontakt z rodzicami zmienił się na lepsze. Dzięki temu, że chodzę do Szkoły w Chmurze, mam dużo wolnego czasu, który spędzam z rodzicami. O wiele lepiej się uczę. Mam czas na pogłębianie wiedzy. Moi rodzice są ze mnie dumni. Nie miałam żadnych obaw związanych z przejściem do Szkoły w Chmurze. Widziałam, że będzie super! Zaskoczyło mnie to, że w tej szkole są zupełnie inni nauczyciele niż w szkole stacjonarnej. Mili, wspierający, zachęcający do dalszej współpracy oraz pogłębiania wiedzy. W szkole stacjonarnej było na odwrót. Tam nauczyciele byli niemili. Krzyczeli i wpajali, że jesteśmy nic nie warci i że nic, nigdy nie osiągniemy w życiu. Tutaj nauczyciele wierzą w nasze możliwości! Moje samopoczucie po zmianie szkoły na Chmurę znacznie się zmieniło! Jest duża poprawa, jestem szczęśliwa!
Dzięki dużej ilości wolnego czasu mogę rozwijać swoje pasje. Od zawsze marzyłam grać na gitarze elektrycznej, ale nigdy nie miałam na to czasu. Odkąd poszłam do Szkoły w Chmurze to się zmieniło. Uczę się grać i coraz lepiej mi to wychodzi, wreszcie przeznaczam czas na to, co kocham. Do tego zawsze pasjonowała mnie jazda na deskorolce. Teraz mogę to rozwijać.
Moje oceny także znacznie się poprawiły. Gdy chodziłam do szkoły stacjonarnej było zbyt mało czasu by ogarnąć wszystkie przedmioty na raz. A odkąd jestem w Szkole w Chmurze jestem w stanie tak rozłożyć egzaminy, aby się na nie solidnie przygotować. Nauka jest dla mnie jest bardzo ważna. Teraz mam większe możliwości zgłębiania wiedzy. Najchętniej uczę się poprzez robienie sobie estetycznych notatek. W ten sposób przygotowuję się do egzaminów.
Mój stosunek do nauczycieli także się zmienił.
Niestety nie mogę pochwalić się zbyt wieloma sukcesami i osiągnięciami, gdyż w szkole tradycyjnej nauczyciele we mnie nie wierzyli i nie pozwalali brać udziału w różnych konkursach czy olimpiadach. Uważali, że się nie nadaję. W ten sposób pozwolili mi myśleć, że do niczego się nie nadaję. Zrujnowali moje poczucie wartości.
Ale zamierzam to zmienić i na nowo uwierzyć w siebie, bo właśnie tego uczą mnie nauczyciele w Szkole w Chmurze. Oni we mnie wierzą!