Oli: Narysowałem własną interpretację wiersza Mickiewicza „Świtezianka”

Historie z Chmury

Mam na imię Oli. Decyzja o zmianie trybu edukacji sprawiła, że mam czas na swoje hobby. Lubię wymyślać własne historie i je ilustrować. Rysuję na tablecie graficznym od pół roku. Inspiruję się różnymi filmami i opowiadaniami, ale dodaje do nich coś od siebie. Kiedyś narysowałem własną interpretację wiersza Mickiewicza „Świtezianka”. Dzięki edukacji domowej mam czas, aby codziennie ćwiczyć. Od tamtej pory moje życie jest zdecydowanie lepsze niż wcześniej. Uczę się ciekawych rzeczy, mam czas na wszystko. Jestem wdzięczny za to, że miałem wybór i wsparcie. Za czas i za naukę. Edukacja domowa jest dla mnie bardzo ważna, bo uczę się na własny sposób. I mogę próbować nowych rzeczy.