Oskar Berliński: Występowałem m.in. w spektaklu Piotruś Pan pod kierunkiem Janusza Józefowicza oraz robiłem dubbing w produkcjach filmowych dla Disney’a

Gram na skrzypcach, śpiewam, jestem aktorem w warszawskim teatrze Buffo. Występowałem m.in. w spektaklu Piotruś Pan pod kierunkiem Janusza Józefowicza oraz robiłem dubbing w produkcjach filmowych dla Disney’a. Dwukrotnie otrzymałem nagrodę „Młody talent” za swoją twórczość artystyczną. Lubię też szachy i sport, a wszystkie te aktywności uskrzydlają mnie i sprawiają mi wiele frajdy.

Chmura pomogła mi, dała więcej możliwości, czasu, spokoju, energii i wolności. Najbardziej cenię sobie brak presji, stresu i sprawdzianów oraz możliwość dostosowania tempa nauki do własnych możliwości. Chmurowa platforma i karty pracy są dla mnie wygodnym narzędziem, pozwalającym na ukierunkowanie i usystematyzowanie nauki. Wielokrotnie korzystałem też z warsztatów i konsultacji online oraz wydarzeń lokalnych w mojej miejscowości.

Decyzja o przejściu do Chmury pozwoliła mi nauczyć się dobrze zarządzać swoim czasem i uniknąć zmęczenia, ponieważ mieszkając w Ostrowcu Wielkopolskim, często jeżdżę do stolicy, by pod okiem autorytetów kształcić się muzycznie, aktorsko oraz szlifować swoją dykcję. Marzę o karierze artystycznej. Niedawno zaprezentowałem swój pierwszy singiel pt. „Dzisiejszy świat”.