Uczeń: Przebiegłem runmageddon. Skończyłem szkołę muzyczną. Jestem bokserem amatorem

Jestem bokserem amatorem. W kwietniu, podczas sparingu w boksie zerwałem ACL (więzadło krzyżowe przednie). Od tego momentu praktycznie cały czas chodzę o kulach. Miałem już jedną operację, a w listopadzie czeka mnie kolejna. W związku z tym nie mogłem chodzić do szkoły, dlatego postanowiłem spróbować przenieść się do Chmury. Udało się i jestem wdzięczny, że istnieje w ogóle taka opcja!

Po czasie rehabilitacji mam plan poszukać pracy i zacząć oszczędzać pieniądze. Aktualnie trenuję na siłowni. Poza sportem interesuje mnie jeszcze rozwój osobisty. Nie jestem wzorowym uczniem, ale myślę, że kiedy chcę się nauczyć, to potrafię. Poza tym skończyłem szkołę muzyczną (1 stopień), przebiegłem runmageddon i odbyłem sześciomiesięczną terapię w ośrodku odwykowym. Swoją przyszłość wiążę ze sportem, z boksem.