3 kwietnia 2024
Centrum Robotyki Szkoły w Chmurze, jak działa?

W Centrum Robotyki najważniejsza jest społeczność. Zajęcia oparte są na edukacji rówieśniczej. W tym samym czasie, nad tym samym projektem, pracują uczniowie z różnych roczników. Dzielą się swoimi umiejętnościami z innymi. Bardziej doświadczeni pomagają początkującym.

Podziel się ze znajomymi
copy link icon
Szkoła w Chmurze

Jesteśmy nowoczesną szkołą podstawową i liceum, dostępną dla każdego dziecka w Polsce! Cieszymy się, że tu jesteś.

Może Cię zainteresować
titel decor

Odwiedź naszego edukacyjnego bloga, na którym piszemy o nauczaniu i edukacji domowej.

Szkoła w Chmurze z indeksem w Mieście Nauki

Uniwersytet Śląski i Szkoła w Chmurze rozpoczynają ścisłą współpracę.

25 kwietnia 2024

Centrum Robotyki Szkoły w Chmurze, jak działa?

3 kwietnia 2024

Nowoczesna edukacja: program rozwoju kluczowych kompetencji uczniów

Współczesna szkoła pomaga uczniom rozwijać się na różnorodnych płaszczyznach. Wspiera kompetencje XXI wieku, samodzielne zdobywanie wiedzy oraz budowanie relacji społecznych.

15 lutego 2024

Edukacja domowa jest ważnym elementem systemu

„Szkoła w Chmurze” po rozmowach w ministerstwie edukacji i u Rzeczniczki Praw Dziecka.

18 stycznia 2024
sportowe rodziny

Wsparcie edukacyjne w Szkole w Chmurze

Uczniowie w edukacji domowej w Szkole w Chmurze otrzymują dostęp do platformy edukacyjnej. Mogą tam rozwiązywać karty pracy, a także połączyć się na warsztaty czy konsultacje przedmiotowe, a to nie wszystko!

Anna Zacharuk
25 sierpnia 2023

Relacja rodzic-dziecko w edukacji domowej

Wspieranie dziecka w rozwoju i edukacji to ważne, często wymagające zadanie każdego rodzica. Jak może wyglądać korzystna i dobra relacja rodzinna w edukacji domowej?

9 sierpnia 2023
left arrow
right arrow

W pilnych sprawach związanych z egzaminami prosimy o kontakt mailowy lub przez czat.

Kontakt do spraw Kształcenia Specjalnego