20 października 2023
Rozmowa z Laurą Nowak i Wojtkiem Wójcikiem o tym jak wygląda życie licealisty w Szkole w Chmurze

Rozmowa z licealistami o tym, jak wygląda ich życie w Szkole w Chmurze. Laura i Wojtek opowiadają o nauce, relacjach, stosunkach z rodzicami i edukacji domowej.

W szóstym odcinku podcastu Szkoły w Chmurze odwiedzili nas nasi uczniowie! Laura Nowak i Wojtek Wójcik opowiadają o tym, w jaki sposób organizują dzień. Co pomaga im w edukacji domowej, a co może w nauce przeszkadzać. Rozmawialiśmy o relacjach, rodzicach oraz cieniach nauki w domu.

Wojtek uczy się w edukacji domowej już drugi rok. Tworzy muzykę i pisze teksty piosenek, którymi dzieli się na swoim kanale YouTube.
Laura skończy w trybie edukacji domowej całe liceum. Na co dzień pracuje i angażuje się w działalność organizacji społecznych na rzecz klimatu, praw zwierząt i rozwojem młodych ludzi.

Jeżeli zastanawiacie się nad tym, jak wygląda edukacja domowa od strony praktycznej. Czy są lekcje, jak się zmotywować czy gdzie szukać towarzystwa… Ten odcinek odpowie na wiele waszych pytań!

Podcastu możecie posłuchać również na Spotify oraz Apple Podcast

Podziel się ze znajomymi
copy link icon

Może Cię zainteresować
titel decor

Odwiedź naszego edukacyjnego bloga, na którym piszemy o nauczaniu i edukacji domowej.

Społeczność Chmury na warsztatach stolarskich w ŻyWa Pracownia!

Uczniowie i uczennice Szkoły w Chmurze odwiedzili stolarnię ŻyWej Pracowni!
9 maja 2024

Chmurowy Dzień Aktywności Społecznej!

Celebrowaliśmy Dzień Aktywności Społecznej! Zobaczcie relację z wydarzenia 🙂
9 maja 2024

Trening Upadania Szkoły w Chmurze: jak budować mosty między rodzicami a szkołą

Zapraszamy na kolejny odcinek Treningu Upadania!
13 marca 2024

Trening Upadania Szkoły w Chmurze: o plecaczkach pełnych doświadczeń i ciekawości

Szkoła powinna być miejscem, gdzie poznajemy swoje mocne i słabe strony. Uczymy się jak smakuje sukces, ale też niepowodzenia. Dowiadujemy się jak z nich wyciąg...
4 marca 2024

Trening Upadania Szkoły w Chmurze: czy w szkole można popełniać błędy?

Trening Upadania w Szkole w Chmurze, czyli drugi odcinek naszej serii zrealizowanej we współpracy z autorką podcastu Trening Upadania, Olą Woźniak.
14 lutego 2024

Trening Upadania Szkoły w Chmurze: co łączy słomiany zapał z wytrwałością i dyscypliną?

Szkoła powinna być miejscem, gdzie poznajemy swoje mocne i słabe strony.
5 lutego 2024

W pilnych sprawach związanych z egzaminami prosimy o kontakt mailowy lub przez czat.

Kontakt do spraw Kształcenia Specjalnego