Szkoła w Chmurze | Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Potrzeba przynależności i akceptacji jest jedną z najważniejszych potrzeb, którą realizujemy już w wieku szkolnym. Zależy nam, żeby Szkoła w Chmurze była miejscem budowania trwałych i zdrowych więzi. Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 doskonale pokazało, że rzeczywiście nam się to udaje, a edukacja domowa wcale nie polega na siedzeniu w domu, jak to się wielu osobom wydaje 😉 Podczas chmurowych spotkań dzieją się rzeczy niezwykłe – nawet najbardziej introwertyczne osoby chętnie poznają nowe twarze i zawierają przyjaźnie. A wszystko dzięki atmosferze akceptacji i wolności, jaką udało nam się tutaj stworzyć.

☁️ Do końca października organizujemy spotkania integracyjne dla rodziców i uczniów, którzy dopiero zaczynają przygodę z Chmurą. Rodzice i uczniowie mogą także sami zgłosić takie wydarzenia przez aplikację, wtedy pomagamy im w realizacji wydarzenia.

☁️ Przez cały rok szkolny, a także w wakacje, organizujemy mnóstwo spotkań w całej Polsce. Nasi uczniowie i rodzice często sami wychodzą z inicjatywą – pomagamy im wtedy w organizacji takich przedsięwzięć, jak wycieczki czy pikniki. Dzięki temu nasza społeczność cały czas się rozwija.

☁️ W Warszawie od roku działa Centrum Robotyki i Centrum Spotkań, gdzie uczniowie z Chmury mogą się spotkać, wspólnie uczyć, bawić lub po prostu twórczo spędzić czas. Widzimy, że chętnie korzystają z tych miejsc również rodzice, którzy razem ze swoimi dziećmi angażują się w aktywności takie jak projektowanie 3D, układanie lego, programowanie czy budowanie robotów. To wszystko sprawia, że Szkołę w Chmurze postrzegamy przede wszystkim jako społeczność. Wielobarwną, twórczą, wspierającą i ciekawą świata. Dziękujemy, że z nami jesteście 🫶

Podziel się ze znajomymi
copy link icon

Może Cię zainteresować
titel decor

Odwiedź naszego edukacyjnego bloga, na którym piszemy o nauczaniu i edukacji domowej.

Rozmowa z Kamilem Stachowiakiem – nowym dyrektorem Szkoły w Chmurze

Rozmowa z Kamilem Stachowiakiem, dyrektorem Szkoły w Chmurze.
7 października 2024

Co dalej ze Szkołą w Chmurze? Basia Jędrusiak o poprzednim roku szkolnym i swojej nowej roli.

Wywiad z Barbarą Jędrusiak. O Szkole w Chmurze, tym co działo się w zeszłym roku oraz jej nowej roli.

Szkoła w Chmurze | Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Chmurowe Rodzinne Gotowanie

Spotkaliśmy się z lokalnymi sąsiadami i uczniami oraz rodzicami chmury na międzypokoleniowe gotowanie!
3 października 2024
Dyrektorzy Szkoły w Chmurze

Witamy w nowym roku szkolnym 2024/2025!

Poznajcie naszych Dyrektorów!
2 października 2024

Samba i tysiące kolorowych chmurek przed MEN

Szkoła w Chmurze przed Ministerstwem Edukacji Narodowej.
1 października 2024