3 lipca 2023
O Kamieniach Życzeń, czyli projekcie literackim naszych uczennic

„Z głową w Chmurze” – tak nazywa się nasza szkolna gazetka, której redaktorki miałam okazję ostatnio poznać. Rozmawiałyśmy o projekcie literackim, który tworzą dziewczyny.

Podziel się ze znajomymi
copy link icon
Dominika Łabędzka-Groszyk

Współtworzę Chmurowy zespół marketingu, w którym działam na wielu polach, ale przede wszystkim opiekuję ten blog! Prywatnie jestem pasjonatką ekologii, bycia w zgodzie ze sobą i dawania rzeczom drugiego życia. Pokazuję, jak małymi krokami rezygnować z plastiku, inspiruję i tworzę małą społeczność, dla której planeta to nie tylko skała.

Może Cię zainteresować
titel decor

Odwiedź naszego edukacyjnego bloga, na którym piszemy o nauczaniu i edukacji domowej.

Szkoła w Chmurze z indeksem w Mieście Nauki

Uniwersytet Śląski i Szkoła w Chmurze rozpoczynają ścisłą współpracę.

25 kwietnia 2024

Porozumienie między największą śląską uczelnią i największym organizatorem edukacji domowej w Polsce

Uniwersytet Śląski i Szkoła w Chmurze rozpoczynają ścisłą współpracę.

23 kwietnia 2024

Wiadomości z Chmury. Luty 2024

W lutym uczniowie Szkoły w Chmurze odwiedzili Sejm, zorganizowali przedstawienie i zwiedzali Uniwersytet w Białymstoku. A to nie wszystko! Zapraszamy do lektury wiadomości z Chmury!

18 marca 2024

Wiedzą jak zmieniać świat. W praktyce!

Zorganizowany przez Szkołę w Chmurze Dzień Aktywności Społecznej ściągnął do Warszawy setkę młodych aktywistów, uczniów i uczennic. Zaprezentowali autorskie projekty społeczne. Wszystko we współpracy z warszawskim ratuszem pod hasłem #NGOdlawarszawskiejedukacji.

8 marca 2024

Konferencje – uczniowie Chmury mają głos!

Na konferencjach o polskiej edukacji nie ma bardziej wiarygodnych mówców niż uczniowie opowiadający o swoich doświadczeniach.

Anna Zacharuk
4 marca 2024

Wiadomości z Chmury. Styczeń 2024

Jak społeczność Szkoły w Chmurze rozpoczęła kolejny rok? Było mnóstwo warsztatów, zabaw karnawałowych, a także przygotowań do matury.

16 lutego 2024
left arrow
right arrow

W pilnych sprawach związanych z egzaminami prosimy o kontakt mailowy lub przez czat.

Kontakt do spraw Kształcenia Specjalnego