25 sierpnia 2023
Wsparcie edukacyjne w Szkole w Chmurze

Uczniowie w edukacji domowej w Szkole w Chmurze otrzymują dostęp do platformy edukacyjnej. Mogą tam rozwiązywać karty pracy, a także połączyć się na warsztaty czy konsultacje przedmiotowe, a to nie wszystko!

sportowe rodziny
Podziel się ze znajomymi
copy link icon
Anna Zacharuk

W Szkole w Chmurze współpracuję z marketingiem i od prawie 2 lat opiekuję się redakcją „Z głową w Chmurze”. Młodzi redaktorzy sprawili, że odkryłam, że można być dumną nie tylko ze swoich dzieci, ale i tych zupełnie obcych. Ale na co dzień jestem przede wszystkim dumną mamą chmurowego maturzysty i chmurowej siódmoklasistki.

Może Cię zainteresować
titel decor

Odwiedź naszego edukacyjnego bloga, na którym piszemy o nauczaniu i edukacji domowej.

Obowiązki w edukacji domowej

Edukacja domowa, to nie ucieczka od obowiązków, ale konieczność przejęcia odpowiedzialności za naukę dziecka. Podstawowe zobowiązanie w edukacji domowej to terminowe zdanie egzaminów przedmiotowych.

30 listopada 2023

Jak uczą się uczniowie i uczennice Szkoły w Chmurze?

Jak wyobrażamy sobie profil typowego Chmurzanina czy Chmurzanki? Z pewnością mają dużo motywacji wewnętrznej do nauki, są zaangażowani w projektowanie swojej ścieżki edukacyjnej, odpowiedzialni za swoje decyzje i wybory, elastyczni i otwarci na nowe rozwiązania.

Ewa Szewczyk
14 września 2023

Budowanie relacji w szkole

Szkoła to miejsce, w którym relacje budujemy na każdym poziomie. Nie inaczej jest w edukacji domowej. W Szkole w Chmurze budowane są relacje rówieśnicze, relacje między uczniami a nauczycielami oraz relacje między uczniami w różnym wieku. Jak zadbać o to, aby się prawidłowo rozwijały? Przyjrzyjmy się.

31 sierpnia 2023
sportowe rodziny

Wsparcie edukacyjne w Szkole w Chmurze

25 sierpnia 2023
strefa pożegnalna egzaminów ósmoklasisty

Co po egzaminie ósmoklasisty? Zapytaliśmy Chmurzan!

Zapytaliśmy naszych ósmoklasistów, gdzie chcą kontynuować swoją naukę. 60% uczniów i uczennic szkoły podstawowej chce zostać z nami i dołączyć do Liceum w Chmurze.

Szkoła w Chmurze
18 lipca 2023
uczennice rozmawiają siedząc na trawie

Samopoczucie maturzystów – ankieta dla absolwentów Liceum w Chmurze

Uczniowie Szkoły w Chmurze w minionym roku podejmowali wiele ważnych i cennych inicjatyw. Co to było i jak wpłynęło na ich rozwój?

Szkoła w Chmurze
17 lipca 2023
left arrow
right arrow

W pilnych sprawach związanych z egzaminami prosimy o kontakt mailowy lub przez czat.

Kontakt do spraw Kształcenia Specjalnego